partner.webyzavas.cz

O nás

Přehrát video

Historie Firmy

V roce 1996 založil Václav Větrovec společně s manželkou Hankou malé rodinné truhlářství. Vyráběl převážně kuchyně, schodiště a nábytek. V roce 1996 přijali první zaměstnance a zavedli i prodej dřevomateriálu  pro drobné stavebníky a truhláře. Od počátku své existence cítili, že jejich směrem bude komplexnější vybavování interiéru a tak se záhy přeorientovali na služby v dodávkách dveří a zárubní, dřevěných podlah, schodů a mobilních příček.  

Dnes tvoří kmenový tým společnosti 48 spolupracovníků dosahující ročního obratu 105 milionu korun se specializací na vybavování interiérů. Naší nejsilnější divizí je dodávka a montáž dveří, zárubní a dále pak dodávka a montáž dřevěných podlah.

Základním účelem je vytvářet krásné a příjemné bydlení.  Naši prodejci musí naslouchat potřebám zákazníka tak, aby měl radost a cítil se velmi dobře, cítil emoce z našich z výrobků. Jak podlahy po kterých zákazník chodí, tak i dveře, které vlastně „otevírají“ stěnu a jsou v denním kontaktu se zákazníkem, tak i koupelny, ve kterých si zákazník najde čas relaxovat. Ročně zrealizujeme dodávky do tisícovky bytů jen v developerských projektech.  To už je velký závazek k utváření bydlení tisícovky rodin.

Ročně zrealizujeme v průměru 3000 zakázek v úzké spolupráci s předními výrobci dveří v Evropě. Díky zkušenostem z montáží, které získáváme více jak 19 let a vytváříme tak jedinečné know-how, které nám ve spojení se silným zázemí společnosti umožňuje být jednou z největších obchodně-realizačních společností v ČR.

Proč má VETOS koupelny?

Ta myšlenka přišla ze strany zákazníků, často si přinesou s sebou jednu dlaždici a pasují to k barvě dveří a podlah. Pak spolupracujeme s architekty a designéry a ti mají stejnou potřebu si reálně vyzkoušet vzorky k sobě. Proto jsme 1. 6. 2016 otevřeli své koupelnové studio.

V koupelnovém studiu o ploše 400m2 jsme speciálně vybudovali 22 kójí, ve kterých se zákazník může nechat inspirovat vzorovými koupelnami.

V nich si zákazník může prohlédnout obklady do koupelen a kuchyní, dlažby do interiéru a exteriéru, sanitární keramiku, různé typy a tvary van, sprchových koutů, vybrat si z velkého množství vodovodních baterií a koupelnových doplňků. „Základním účelem je vytvářet krásné bydlení. Naši prodejci musí naslouchat potřebám a přáním zákazníka tak, aby se u nás cítil příjemně, měl radost z našich výrobků, které nabízíme ve všech cenových kategoriích.

Díky této myšlence jsme tedy navázali spolupráci se společností Keramika Soukup a.s., s kterou udržujeme obchodní i přátelské vztahy.

Na začátku je Vaše představa, kterou ve VETOSu převedeme do reality.

 

Náš tým

Robert Albert
CEO /Founder
The Best in dolor sit amet consectetur adipisicing elit sed simply dummy text of the printing and typesetting
The Best in dolor sit amet consectetur adipisicing elit sed simply dummy text of the printing and typesetting
Ardi Doe
Techical
The Best in dolor sit amet consectetur adipisicing elit sed simply dummy text of the printing and typesetting