VETOS | Obklady, dlažby a vybavení koupelen Benešov

O nás

Historie firmy

V roce 1996 založil Václav Větrovec společně s manželkou Hankou malé rodinné truhlářství. Vyráběl převážně kuchyně, schodiště a nábytek. V roce 1996 přijali první zaměstnance a zavedli i prodej dřevomateriálu  pro drobné stavebníky a truhláře. Od počátku své existence cítili, že jejich směrem bude komplexnější vybavování interiéru a tak se záhy přeorientovali na služby v dodávkách dveří a zárubní, dřevěných podlah, schodů a mobilních příček.  

Dnes tvoří kmenový tým společnosti 48 spolupracovníků dosahující ročního obratu 105 milionu korun se specializací na vybavování interiérů. Naší nejsilnější divizí je dodávka a montáž dveří, zárubní a dále pak dodávka a montáž dřevěných podlah.

Základním účelem je vytvářet krásné a příjemné bydlení.  Naši prodejci musí naslouchat potřebám zákazníka tak, aby měl radost a cítil se velmi dobře, cítil emoce z našich z výroků. Jak podlahy po kterých zákazník chodí, tak i dveře, které vlastně „otevírají“ stěnu a jsou v denním kontaktu se zákazníkem, tak i koupelny, ve kterých si zákazník najde čas relaxovat. Ročně zrealizujeme dodávky do tisícovky bytů jen v developerských projektech.  To už je velký závazek k utváření bydlení tisícovky rodin.

Ročně zrealizujeme v průměru 3000 zakázek v úzké spolupráci s předními výrobci dveří v Evropě. Díky zkušenostem z montáží, které získáváme více jak 19 let a vytváříme tak jedinečné know-how, které nám ve spojení se silným zázemí společnosti umožňuje být jednou z největších obchodně-realizačních společností v ČR.

 

Proč má VETOS koupelny?

Ta myšlenka přišla ze strany zákazníků, často si přinesou s sebou jednu dlaždici a pasují to k barvě dveří a podlah. Pak spolupracujeme s architekty a designéry a ti mají stejnou potřebu si reálně vyzkoušet vzorky k sobě. Proto jsme 1. 6. 2016 otevřeli své koupelnové studio.

V koupelnovém studiu o ploše 400m2 jsme speciálně vybudovali 22 kójí, ve kterých se zákazník může nechat inspirovat vzorovými koupelnami.

V nich si zákazník může prohlédnout obklady do koupelen a kuchyní, dlažby do interiéru a exteriéru, sanitární keramiku, různé typy a tvary van, sprchových koutů, vybrat si z velkého množství vodovodních baterií a koupelnových doplňků. „Základním účelem je vytvářet krásné bydlení. Naši prodejci musí naslouchat potřebám a přáním zákazníka tak, aby se u nás cítil příjemně, měl radost z našich výrobků, které nabízíme ve všech cenových kategoriích.

Díky této myšlence jsme tedy navázali spolupráci se společností Keramika Soukup a.s., s kterou udržujeme obchodní i přátelské vztahy.

Na začátku je Vaše představa, kterou ve VETOSu převedeme do reality.

 

EET ( §25 Informační povinnost poplatníka) „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."